RSS feed

Dags kartarkiv

Night Hawk 8.etp (11/08/2019)
Sunday 11 August 2019
Category: Konkurranse
Slattumsrøa, NH, Norge
stafett, leg 8.|Results
Night Hawk 4.etp (10/08/2019)
Saturday 10 August 2019
Category: Konkurranse
Slattumsrøa, NH, Norge
stafett, leg 4.|Results
VM-uttaksløp mellom (07/07/2019)
Sunday 7 July 2019
Category: Konkurranse
Guttersrød, WOC2019, Norge
mellom|Results
Ingen veldig store feil, men taper tid på 4,7, 14,16 og 19. Ikke teknisk god nok til å løpe særlig fort heller.
VM-uttaksløp lang (05/07/2019)
Friday 5 July 2019
Category: Konkurranse
Guttersrød, WOC2019, Norge
lang|Results
Greit løp, noen feil.
O-festivalen jaktstart (30/06/2019)
Sunday 30 June 2019
Category: Konkurranse
Vestmarka, Norge
jakt (lang)|Results
Startet som nr 5. Åpnet hardt, og tok igjen Olle B som startet 26 sek foran til 1.post. Vi ser hverandre mye resten av løpet. L...
O-festivalen mellom (29/06/2019)
Saturday 29 June 2019
Category: Konkurranse
Vestmarka, Norge
mellom|Results
Krevende. Mange småsvinger, stopp og mindre postbom. Unngår de store bommene, så resultatet blir ok. Men veldig langt bak de al...
O-festivalen sprint (28/06/2019)
Friday 28 June 2019
Category: Konkurranse
Larvik, Norge
sprint|Results
Dårlig start, bra avslutning.
Jukola 1.etp (15/06/2019)
Saturday 15 June 2019
Category: Konkurranse
Kangasala, Finland
Jukola, leg 1.|Results
Ligger litt bak i starten, men siste halvdel av 1.strekket er jeg langt fremme. Får orientere en del selv, og er først på 2. og...
O-tek Sagelva (15/05/2019)
Wednesday 15 May 2019
Category: Trening
Sagelva, Norge
Herlig økt i nydelig terreng. Løp på delvis manipulert kart. Mistet retningen litt til 2.post, men fikk kontroll på toppen. Gr...
NC mellom (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Category: Konkurranse
Bjugn, Bjugn/Wing, Norge
mellom|Results
Stabilt bra løp, små tidstap på 4. og 14.post.